РІВНІ МОЖЛИВОСТІ

Товариство феміністок "Прогресивні жінки" працює над забезпеченням рівних прав та  можливостей жінок і чоловіків  та становленням в українському суспільстві гендерної рівності відповідно до положень міжнародних документи з прав жінок, Закону України " Про забезпечення рівних прав та можливостей  жінок і чоловіків".

Рівні права жінок і чоловіків  це відсутність обмежень і привілеїв за ознакою статі. Рівні можливості жінок і чоловіків  це рівні умови для реалізації рівних прав жінок і чоловіків.

Гендерна рівність - рівний правовий статус жінок і чоловіків та рівні можливості для його реалізації, що дозволяє особам обох статей брати   рівну   участь   у всіх сферах життєдіяльності  суспільства;

В контексті становлення гендерної рівності Товариство феміністок "Прогресивні жінки" основну увагу звертає на права жінок і на просування позитивних дій - спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати рівні прав, наданя їм Конституцією України та законами України.

Форми роботи:

- Проведення інформаційних кампаній

- Підтримка гендерних досліджень

- Проведення просвітницьких тренінгів, семінарів, конференцій

- Співпраця з гендерними центрами при вищи навчальних закладах

 

 
О новой Joomla на JooMix.org