Насильство в сім'ї

 Обласна гаряча лінія з попередження насильства: 0-800-75-04-75! Звертайтесь по допомогу!

 

Товариство феміністок «Прогресивні жінки» постійно надає допомогу постраждалим від сімейного насильства жінкам та інформує суспільство про це явище. За українським законодавством насильство в сім’ї – це будь-які умисні дії психологічного, фізичного, сексуального чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого, які порушують конституційні права і свободи члена сім’ї та наносять йому моральну школу, шкоду фізичному чи психічному здоров’ю. Не зважаючи на формулювання «один член сім’ї», найчастіше жертвами насильства в сім’ї стають жінки, незалежно від їх майнового статну чи статусу у суспільстві. Раніше насильство вважалось внутрішньою проблемою сім’ї, яку було не прийнято виносити на люди, обговорювати і реагувати на неї стороннім людям. Жінки, які наважувались протестувати, засуджувались громадою. В суспільстві поширювались численні міфи про насильство в сім’ї, як-то: жінка винна, якщо чоловік її б’є, добрим ставленням, покірністю можна змінити кривдника, насильство є невід’ємною частиною сімейного життя.
Тому жінка, яка хоче вирватись з ситуації сімейного насильства, потребує підтримки та допомоги не тільки в момент розриву стосунків з кривдником, але й для відновлення своєї самооцінки та для налагодження самостійного життя.

Форми роботи:
- Надання інформаційних та психологічних консультацій;
- Соціальний супровід;
- Навчання працівників правоохоронних органів;
- Інформування громадськості про насильство в сім’ї;
- Групи підтримки для жінок;

Ця робота відбувається за підтримки Українського Жіночого Фонду, Вінницької ОДА та Української Фундації Жіночого Здоров’я.

О новой Joomla на JooMix.org