Новини

Рабство і торгівля людьми

Трудова експлуатація українців зростає...

В Україні збільшується кількість людей, яких проти їхньої волі змушують займатися фізичною працею, сказала в інтерв'ю ВВС Україна речниця Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Варвара Жлуктенко..

Більшість постраждалих від дій работорговців, за її словами, є чоловіки, оскільки трудова експлуатація за кілька минулих років випередила сексуальну.

У понад третині випадків торгівлі людьми, з якими мала справу Організація з міграції, українців змушували працювати на території Росії.

У вівторок представники МОМ нагородили приватних осіб, правоохоронців та представників громадських організацій за вклад у порятунок людей від експлуатації.

"Подолання такого ганебного явища як торгівля людьми можливе лише за умови консолідації зусиль уряду, міжнародної спільноти та використання кращих світових практик", – йдеться у листі віце-прем'єра Сергія Тігіпка до гостей церемонії.

За словами представників недержавних організації, в той час, як МОМ допомогла уже 9-м тисячам людей в Україні, новостворені державні органи поки що встигли надати допомогу лише кільком людям.

Детальніше на сайті

О новой Joomla на JooMix.org