Прогресивні жінки

Гаряча лінія

    0-800-75-04-75, (0432)  60-20-20

з протидії торгівлі людьми, з протидії домашнього насильства

Звіт про зустрічі робочої групи міжвідомчої ради з питань насильства в сім'ї.

Протягом лютого місяця Громадська організація феміністичне об’єднання «Прогресивні жінки» працювало над налагодженням роботи міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї.

З цією метою,  1 лютого 2017 року, в приміщенні Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, відбулось засідання робочої групи з питань протидії насильству в сім’ї.

У цій зустрічі приймали участь представники Вінницького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головного управління національної поліції у Вінницькій області, відділу у справам сім’ї та молоді Вінницької міської ради, Департаменту правової політики та якості міської ради та ГО феміністичне об’єднання  «Прогресивні жінки».

Так під час засідання було розглянуто кілька конкретних звернень громадянок щодо випадків насильства в їх сім’ї, об’єктом яких стали жінки та діти.

На нараді була присутня одна з постраждалих, яка разом із своїми малолітніми дітьми та хворою матір’ю, протягом тривалого часу, потерпають від насильницьких дій свого батька.

Всі фахівці, які були присутні на засіданні робочої групи, надали їй всебічну допомогу з усіх питань, які виникали в ході розгляду її складної життєвої ситуації. Були обговорені основні алгоритми дій для припинення агресії та насильства в її сім’ї.

У зв’язку з необхідністю налагодження тісної співпраці органів державної влади, поліції та громадських організації 09 лютого 2017 року  відбулась робоча зустріч з питань удосконалення роботи суб’єктів взаємодії, що мають координувати свої зусилля у протидії сімейному насиллю. Вона проходила в приміщенні Департаменту соціальної політики за участю представників Вінницького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби дільничних інспекторів та патрульної служби Головного управління національної поліції у Вінницькій області, відділу у справам сім’ї та молоді Вінницької міської ради та ГО феміністичне об’єднання  «Прогресивні жінки».

В ході наради були обговорені питання відносно створення дієвого механізму взаємодії правоохоронних органів, державних  установ та громадських організацій для надання ефективної допомоги всім жінкам, які постраждали від насильства в сім’ї.

Метою зустрічі також стала нагальна необхідність співпраці та консолідація зусиль сторін спрямованих на надання правової та психологічної допомоги, юридичних та соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної первинної правової та психологічної допомоги.

Крім цього, було зазначено, що українська модель попередження насильства в сім’ї не може функціонувати ефективно без взаємодії правоохоронних органів з громадськими організаціями, до яких звертаються жінки, які страждають від сімейного насилля та шукають допомогу.

Громадська організація феміністичне об’єднання «Прогресивні жінки» шукає шляхи налагодження роботи правоохоронних органів, державних установ та закладів охорони здоров’я для надання всебічної допомого постраждалим від насильства в сім’ї.

З цією метою , найближчим часом, паралельно з роботою обласної гарячої лінії ГО «Прогресивні жінки» з номером телефону 60-20-20, планується відкриття лінії з номером 0800. Цей номер надасть можливість отримати безкоштовну юридичну та психологічну допомогу з питань насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. 

 

Контакти

  • тел.: 60 - 20 - 20
  • email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • поштова адреса:.
    а/с 5815, Вінниця, 21016

О новой Joomla на JooMix.org