Прогресивні жінки

Гаряча лінія

    0-800-75-04-75, (0432)  60-20-20

з протидії торгівлі людьми, з протидії домашнього насильства

Новини

Звернення щодо фактів гвалтування жінок у Ямпільському районі

В зв'язку з повідомленням ЗМІ про гвалтування жінок  у Ямпільському районі Товариство феміністок "Прогресивні жінки" звернулось до  т. в. о начальника ГУНП У Вінницькій області Педоса Ю.В. зі зверненням.

Текст звернення:

Просимо Вас звернути пильну увагу до випадку ґвалтувань жінок в селах Гальжбіївка та Біла Ямпільського району Вінницької області. Оскільки жінки, які є постраждалими, відносяться до незахищених та найбільш уразливих верств населення, злочинцям довгий час вдавалось уникати покарань. Міра запобіжного заходу, застосована до підозрюваного, є занадто м’яка і дозволяє йому чинити тиск на жертв. Притому постраждалі жінки не відчувають себе у безпеці, вимушені переховуватись.  

Обурливим фактом є нереагування місцевих правоохоронців та органів місцевого самоврядування заяв жінок про скоєні тяжкі злочині. Натомість такі жінки виставлялись брехухами, піддавались глузуванню через їх маргінальний спосіб життя. Відмовляючи цим жінкам в праві на захист їх основних прав, правоохоронці піддали сумніву рівність доступу до правосуддя всіх громадян України.

Просимо Вас приділити прискіпливу увагу відомостям про галтування неповнолітньої вихованки інтернату, здійсненою цією ж групою злочинців, а також притягти до відповідальності причетних посадових осіб.

Ґвалтування жінок є одним із найскладніших злочинів у плані зібрання доказової бази. Просимо Вас сприяти найбільш повному, уважному та професійному збору доказів, опитувань місцевих мешканців, що ляже в основу судового вироку та справедливого покарання злочинців.

Звернення підписала президентка Товариства феміністок "Прогресивні жінки" Наталя Козлова.

 

Контакти

  • тел.: 60 - 20 - 20
  • email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • поштова адреса:.
    а/с 5815, Вінниця, 21016

О новой Joomla на JooMix.org