Прогресивні жінки

Гаряча лінія

    0-800-75-04-75, (0432)  60-20-20

з протидії торгівлі людьми, з протидії домашнього насильства

Новини

12 жінок-переселенок зі Сходу та Криму отримали стартові гранти на відкриття власної справи

08 грудня 2015 р. громадська організація «Прогресивні жінки» провела прес-конференцію, присвячену впровадженню проекту «Інтеграція внутрішньо переміщених жінок через започаткування бізнесу та самозайнятість».  Проект отримав фінансування від Агентства ООН у справах біженців у рамках Програми малих грантів, яка впроваджується Данською радою у справах біженців. Виконавчим партнером Проекту в Вінницькій області є громадська організація «Прогресивні жінки».          08 грудня 2015 р. громадська організація «Прогресивні жінки» провела прес-конференцію, присвячену впровадженню проекту «Інтеграція внутрішньо переміщених жінок через започаткування бізнесу та самозайнятість».  Проект отримав фінансування від Агентства ООН у справах біженців у рамках Програми малих грантів, яка впроваджується Данською радою у справах біженців. Виконавчим партнером Проекту в Вінницькій області є громадська організація «Прогресивні жінки».

Вінницька область прийняла на проживання більше 12 тис. переселенців зі Сходу та Криму, що більше ніж сусідні області. Структура ринку зайнятості  тих областей, звідки прибули внутрішньо переміщені особи (ВПО) суттєво відрізняється від наявної в нашій області. Замість шахт та великих заводів Вінничина має сільське господарство та невеличкі переробні підприємства. Тому найбільш реальна процедура працевлаштування для переселенців відповідно до фаху – самозайнятість.

Громадська організація «Прогресивні жінки» з 15 вересня по 15 грудня 2015 р. в м. Вінниці провадила проект з підтримки жіночої самозайнятості, оскільки жінки є більш уразливою групою серед ВПО.

21 жінка пройшла інтенсивні тренінги з започаткування власної справи, 15 жінок подали на розгляд бізнес-плани, 12 з них отримали стартові гранти на відкриття власної справи. Серед підтриманих проектів – вирощування грибів, перукарня, ательє з пошиття одягу, фотоательє, грумінг для тварин та інші цікаві бізнеси.Середній розмір гранту становив 6-9 тис. грн, загальна сума грантів, отриманих переселенками складає 101,7 тис грн.

Всі жінки, що отримали гранти, найближчі кілька років планують проживати на Вінничині. Ведення власної справи сприятиме інтеграції жінок-переселенок в місцеву громаду.

Контакти

  • тел.: 60 - 20 - 20
  • email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • поштова адреса:.
    а/с 5815, Вінниця, 21016

О новой Joomla на JooMix.org